czwartek, 24 marca 2011

Czepiam się.


No i już wszystko jasne. Podział się dokonał. W „Biedronce” kupują biedacy, żebracy i cały okoliczny plebs. Niestety Prezes nie zdradził, gdzie zakupy robią ludzie zamożni. Mogę domniemywać (idąc w ślady Prezesa), że elita finansowa naszego kraju zakupy robi w sklepach osiedlowych. Od razu po tej myśli wielki optymizm i radość równie wielka na mnie spłynęły. Codziennie widzę grupki elit biznesowych, tabuny zamożnej finansjery jak zbierają się pod sklepami osiedlowymi racząc się wyśmienitym winkiem do śniadania. Bogaty jest nasz kraj, skoro tylu zamożnych dzień w dzień spotykam w sklepikach osiedlowych!
Chciałbym się jeszcze dowiedzieć jakie miejsce w rankingu zatytułowanym „gdzie kupuje bieda?” zajmuje „Netto”, „Żabka”, „Kaufland” czy „Tesco”.

11 komentarzy:

 1. Tja, nie ma to jak wnikliwa ocena zdolności nabywczej społeczeństwa dokonana przez rekina finansjery, a przynajmniej kogoś, kto udaje, że ma w tym jakąkolwiek orientację!

  OdpowiedzUsuń
 2. Lumpy całej Polski, łączcie się!!!
  W kupie siła!!!
  ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy to znaczy, że jak ktoś nie kupuje w Biedronce, to jest elitą finansową? Wooow.... Nigdy do tej pory tak o sobie nie śmiałam pomyśleć.

  ps. A nie kupuję, bo do Biedronki mam daleko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mamy tej finansjery, oj mam :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. No nie sądziłem, że dojdziemy do punktu gdzie polskie społeczeństwo zostanie podzielone na dyskontowe i delikatesowe. No ale swoją drogą Biedronka nie mogła dostać lepszej reklamy:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Ranking może zostanie opublikowany przed wyborami, tylko niekoniecznie przez zwolenników Prezesa :)))
  pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 7. Elity chyba nie robią zakupów - widać mają służbę, która to robi za nie, a że służba jest biedna, więc chodzi do Biedronki ;P Ale Elity o tym nie wiedzą i żyją w błogiej nieświadomości :D

  OdpowiedzUsuń
 8. W Biedronce nie kupuję bo jej tu nie mam, ale za to uwielbiam kupować w ALDI :)

  OdpowiedzUsuń
 9. A po co Ci wiedzieć które miejsce...? To nieistotne doprawdy.O debilach nie powinno się nawet myśleć.]Pozdrawiam bardzo serdecznie. Marcin z Wolsztyna.
  :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Zawrócony!

  hellooooooooooooooooooo?????

  Gdziekolwiek jesteś, wesołych i radosnych Świąt życzę!

  OdpowiedzUsuń