poniedziałek, 18 października 2010

U mnie też cytat.Chciałem coś opisać, skomentować, zwrócić uwagę ale za każdym razem przychodził do głowy tylko ten cytat i bynajmniej nie odnosi się on jedynie do kina:)
"A w filmie polskim, proszę pana, to jest tak: nuda... Nic się nie dzieje, proszę pana. Nic. Taka, proszę pana... Dialogi niedobre... Bardzo niedobre dialogi są. W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje.A polski aktor, proszę pana... To jest pustka... Pustka proszę, pana... Nic! Absolutnie nic. Załóżmy, proszę pana. Że jak polski aktor, proszę pana... Gra, nie?Widziałem taką scenę kiedyś... Na przykład, no ja wiem? Na przykład zapala papierosa, nie? Proszę pana, zapala papierosa... I proszę pana patrzy tak: w prawo... Potem patrzy w lewo... Prosto... I nic... Dłużyzna proszę pana... To jest dłu... po prostu dłu... dłużyzna, proszę pana. Dłużyzna..Proszę pana, siedzę sobie, proszę pana, w kinie... Pan rozumie... I tak patrzę sobie... siedzę se w kinie proszę pana... Normalnie... Patrzę, patrzę na to... No i aż mi się chce wyjść z... kina, proszę pana... I wychodzę..."

10 komentarzy:

 1. Taaaa, mogłabym to samo napisać o sobie:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ech, nie narzekajcie, proszę: od razu śmieszniej się zrobiło! ;D

  Nie wiem, czy nie zapodam sobie Rejsu wieczorem?

  Żwawo ściskam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Rejs :)))
  U mnie nudy niet ale te sprawy, które jestem zmuszona rozwiązywać, to bym chętnie komuś odstąpiła. Nudno by nie miał, ale za to ...
  Ech, nie życzę niektórych z nich nikomu!
  Pozdrowienia serdeczne :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. :)))) hahah :)))) Z takim to nie pogadasz, bo Cię zagada, proszę pana, i to z nud. ;P

  buźkiii:))))

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie też nuda, proszę Pana... Proszę Pana nuda nastała - taka jesienna...
  Pozdrawiam serdecznie:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja na przekór powiem że się nie nudzę hehheheh

  OdpowiedzUsuń
 7. Patrzę w lewo: nic się nie dzieje.
  Patrzę w prawo: nuuuda :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dla Was wszystkich robię odgłos konia... paszczowo... jjiiiiiihhhhhaaaaaaa!!!! Pozdrawiam:))))))

  OdpowiedzUsuń
 9. No proszę! Nawet nuda może być ciekawym tematem na bloga :-) A przebiegnij się trochę po urzędach, nudno Ci nie będzie, ale za to nadal będzie śmiesznie. Chciałam przez to powiedzieć, że zazdroszczę Ci tej nudy :-)))

  OdpowiedzUsuń