poniedziałek, 13 września 2010

Chłopaki do dzieła!


Prasa doniosła, że zięć „Zimnego Lecha” pisał wnioski ułaskawiające dla teścia a ten mu płacił nie małą kasę. Gdzie jest Prezes ze swoim Ziobrem i resztą wąchaczy aferowych ja się pytam? Dlaczego nie ma wniosku o ekshumację zwłok w celu zebrania dowodów na niewątpliwie istniejący układ w Pałacu prezydenckim? Sprawa jest przecież niezwykle rozwojowa. Gdzie jest nasz super agent Tomasz? Dlaczego jeszcze nie poderwał siostrzenicy Prezesa? Dlaczego nie ma kamer i nikt zakuty w kajdany nie został wyprowadzony o 5.36 rano? Dlaczego nie została jeszcze powołana sejmowa komisja śledcza? Gdzie jest ukochana przez prawdziwych Polaków IV RP? Gdzie jest Prawo i gdzie Sprawiedliwość?
O kurna ale mnie poniosło. Ironizuje oczywiście, ale przyznam, że system wymyślony przez talibów z PiS-u powinien chociaż raz dotknąć twórców systemu. A tak zostanie wszystko po staremu.

5 komentarzy:

 1. Ja to się cieszę, że nie jestem facetem, bo jak ich oglądam i słucham, to mi wszystko opada.
  Faktem jest, że rządzące nami niezguły też kompletnie nie mają jaj. Należy się potężny kop wszystkim jak leci.

  OdpowiedzUsuń
 2. To fakt, jak się na to spojrzy to wszystkie członki "opadywują":):):):):)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach ach, ty niedobry, jak możesz pisać "talibowie z PiS", skoro dzisiaj pani Beata Kempa powiedziała w telewizorze, że Jego Wysokość Pan Prezes zaproponował przecież "politykę miłości", która została odrzucona w "ordynarny i chamski" sposób przez tych drani z peo. Jak można tak było potraktować człowieka tak pełnego empatii, miłości i wyrozumiałości dla innych! A fe!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mea Culpa! Cóż, jestem przesiąknięty zgnilizną liberalną a serwilizm wobec Rosji jest moim drugim "ja". Och ja niegodny. Pozdrawiam:):):):)

  OdpowiedzUsuń