poniedziałek, 30 sierpnia 2010

Dlaczego facety boją się babów.


Natchnęła mnie pewna Diablica i stąd ten post :)

Powody, dla których facety boją się babów.
Po pierwsze primo; baba nie może być mądrzejsza od chłopa. Taka mądrzejsza baba, co to wszystkie rozumy pozjadała, pyskata się staje, krnąbrna, uparta, i chłopu jeno zmartwień przynosi. Chłopu trudno zaimponować takiej babie i boli go to coraz bardziej i wystrasza. Wtedy pamiętajcie baby, że głupszym od chłopa trza być, co by chłop bez nadmiernego wysiłku intelektualnego potrafił zabłysnąć.
Po drugie primo; baba nie może być samowystarczalna. Taka baba w kompleksy chłopa wpędza, któren do wyższych celów stworzon i bywa że, czasem nie radzi sobie w sprawach mniejszej wagi. Niestety tego żadna baba pojąć nie może. Wtedy pamiętajcie baby, czasem poproście o pomoc chłopa w jakiejś nieskomplikowanej czynności i z zachwytem patrzcie, jak chłop sobie radzi.
Po trzecie primo; baba nie może więcej zarabiać od chłopa. Taka sytuacja jest wbrew prawu naturalnemu. Chłop jako głowa stada ma najwięcej do domu przynosić i jeśli to jest nawet niewiele, to baba więcej przynieść nie może. Taka baba co więcej zarobi to tylko na szwank męską dumę naraża. Wtedy pamiętajcie baby, zarabiać mniej niż chłop to obowiązek Wasz, zgodny z prawem naturalnym.
Po czwarte primo; baba nie może być silniejsza od chłopa. Taka baba co to chłopa na rękę kładzie, lubo przywalić potrafi, chłopa okrutnie przeraża. Wtedy pamiętajcie, że baba ma być puchem marnym i niczym ponadto.
Po piąte primo; baba nie może być zbyt biegła w igraszkach intymnych. Taka baba co kamasutrę zna na pamięć przeraża chłopa, wymagania stawia coraz nowsze, przez co ochota na igraszki chłopu mija. Wtedy pamiętajcie baby, żeby chłopa stawiać za eksperta w tej dziedzinie a i wskazane czasem omdlenie z zachwytu, nad widokiem jego przyrodzenia i kunsztu igraszek jego.
To tylko pięć podstawowych punktów, które odstraszają chłopa. Jeśli baba wyeliminuje te swoje przywary, zawarte w powyższych punktach, to pożycie z chłopem będzie wzorowe, długie i zgodne z prawem naturalnym, i boskim ma się rozumieć. ;)

10 komentarzy:

 1. Kiedy przystępujesz do święceń kapłańskich? :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie kobiety to chyba mają przechlapane i są skazane na wieczna samotność, wiem coś o tym heheh

  OdpowiedzUsuń
 3. Lepiej być sameą niż trafić na takich facetów, którzy pasują do opisu wyżej wymienionego ;););)

  OdpowiedzUsuń
 4. a niby czemu normalna baba ma się zniżać do poziomu jakiegoś niedorobionego faceta? aa?
  chyba sobie zaspiewam: gdzie ci faceci..prawdziwi tacy,gdzie te chłopy???????;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. No to mi samotność pisana - jak w mordę strzelił :D

  OdpowiedzUsuń
 6. No to ja mam niemal same wady! :)))
  Ale faceta jak tego z opisu czy tego z obrazka to ja chyba i tak bym nie chciała :)

  A tak trochę na poważniej faktycznie wytknąłeś większość rzeczy, których faceci obawiają się u kobiet. Faceci przeciętni dodam dla jasności!
  Facet, który jest pewny siebie, bo zna swoją wartość, jest dumny z kobiety, nawet jeśli jest lepsza od niego w wyżej wymienionych albo i jeszcze innych dziedzinach :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Baba może być i silniejsza, i może więcej zarabiać, i być mądrzejsza i być biegła w igraszkach. Byle tego chłopu nie pokazywała, a już chwalić się tym, czy udowadniać swoją biegłość w jakiejkolwiek dziedzinie to duży błąd. Facet po prostu dla funkcjonowania jako mężczyzna potrzebuje tego przekonania, że jest NAJ. Zwłaszcza od kobiety.
  Mądrość kobiet, które chcą być z mężczyzną polega na tym, aby skromnie(?)skrywać swoje przymioty i dać się wykazać swemu mężczyźnie. Wtedy to testosteron pracuje prawidłowo i z chłopa mamy pożytki. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nic dodać, nic ująć. Chodzi o to by znać swoją wartość. Uwielbiam inteligentne, wiedzące czego chcą i znające swoją wartość kobiety. Ogólnie lubię mądrych ludzi. I o to chodzi, i o to chodzi. :):):)

  OdpowiedzUsuń