środa, 13 czerwca 2012

"5 lat za posiadanie; 10 - używanie..."


Miesiące żmudnej pracy operacyjnej. Perfekcyjne wdrażanie metod operacyjnych. Koordynacja kilku służb. I jest wreszcie piękny sukces Policji. Kora, ta przebiegła dilerka, niezwykle niebezpieczna propagatorka kultury śmierci, została złapana na gorącym uczynku. Jej 3 gramy marihuany zostały zamknięte w pilnie strzeżonym, pancernym sejfie.
Brawo, jestem dumny, że tyle pracy poświęca Policja tak niezwykle niebezpiecznym osobom jak wokalistka Kora. Z radością patrzę w jaki sposób wykorzystują moje podatki dzielni policjanci.
    Bardzo spodobał mi się komentarz jaki napisał pewien internauta (w zupełnie innej sprawie) na forum Tok Fm: "surrealizm to nie kierunek w sztuce, to nasz ustrój".  

6 komentarzy:

 1. Z niedowierzaniem śledzę tę relację i dołączam się do zacytowanego przez Ciebie komentarza o naszym ustroju...
  Ręce opadają!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z drugiej strony jednak rozumiem policmajstrów, taka Kora nie jest w stanie skrzyknąć ziomali, żeby zrobili rozpierduchę w stolicy, więc nie ma się czego bać. Ręce opadają coraz niżej.

   Usuń
 2. Aż TRZY! Normalnie, hurtownia. A potem tysiące młodych niewinnych i nieświadomych niczego ludzi gibają się nie wiedzieć czemu na koncertach. Teraz wszystko jasne! Zamknąć hurtownicę!

  Co do policji, to brawo! Myślałem, że Oni zwijają tylko z knajpek małolatów z dżointem, a u proszę, jaka poważna Operacja!

  Pzdr.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe ile kosztowała cała operacja. Pozdr.

   Usuń
 3. Przepiękny rysunek! :D No właśnie, właśnie wóda jest tradycją, a przewaga tradycji jest u nas niewątpliwa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma to jak uchlać się normalnie po katolicku i rodzinnie ;)

   Usuń