czwartek, 26 stycznia 2012

Politycy lekkich obyczajów.


Ciągle słyszę jak to źle wśród Narodu się dzieje. Że podwyżki gnębią Naród, że brak roboty Narodowi sen spędza z oczu, że NFZ ma w dupie Naród i że Naród wciąż na dorobku więc oszczędzać musi. O nie, nie zamydlisz mi oczu Narodzie tym narzekaniem swoim. Nie wierzę Ci Narodzie kochany, gdyż jesteś rozrzutny. Przepuszczasz pieniądze na lewo i prawo i dajesz się robić w durnia, przez polityków lekkich obyczajów.
Dałeś Narodzie intratne posadki idiotom, którzy nie tylko olewają swoją pracę ale na dodatek przyznają się do tego (cymbały jedne) oficjalnie. "Dzisiaj rano dowiedziałem się, że głosowałem za ACTA. Serio. I nie mam zamiaru się tego wypierać. Czy wiedziałem, za czym głosuję? Nie. Czy zawsze wiem, za czym głosuję? Rzadko. Czy inni posłowie i europosłowie wiedzą więcej? Nie" - napisał na swoim blogu europoseł Marek Migalski .(źródło, portal informacyjny Tok fm.pl)
Narodzie ilu nierobów do tej pory rozliczyłeś z obietnic, ilu ukarałeś za kłamstwa, ilu za niekorzystne decyzje dla Ciebie a ilu za przekręty?  Jeśli Narodzie masz to wszystko gdzieś, i nie wkurwia Cię taka postawa  tzw. Twoich przedstawicieli, tzn. że stać Cię na taką ekstrawagancję. Więc nie biadol, że Ci źle.


Mam problem, bo nie wiem. Czy jeśli wykorzystam wizerunek np. Premiera, trochę go przerobię a następnie wyśmieję go w sposób publiczny, wytykając Jego wady, to z jakich paragrafów będę karany? Dodam, że rysując powyższą karykaturę nie zapłaciłem Panu Premierowi za wykorzystanie jego facjaty.  ;)

7 komentarzy:

 1. No faktycznie, żebyś nie musiał podziwiać świata przez kratki, za wykorzystanie wizerunku takiego super polityka:-)
  Mirabella

  OdpowiedzUsuń
 2. Facjaty osób publicznie znanych można wykorzystywać do woli.
  Akurat ustawa i prawach autorskich i pokrewnych, czy jak jej tam jest, nie prowadzi w rankingu na bubel prawny stulecia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ela G.P, Oj, to kamień z serca ;)))
  Mirabella, mówi się trudno;)
  ZIŁ, ale zawsze może zaistnieć podejrzenie :))) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Politykierzy nie znają Konstytucji albo ja totalnie ignorują a mieliby sie przejmowac jakimiś ustawami,jak sie któryś obrazi czy urazi to kto wie:-)
  w Polsce prawo nie wszystkich obowiązuje .
  Mirabella

  OdpowiedzUsuń
 5. Prawa autorskie do facjaty chyba mają rodzice? Może nie będą pazerni.... Ale Obraza Majestatu może Cię kosztować więcej. Też się dorzucimy, nie jesteś sam!  Pzdr.

  OdpowiedzUsuń