środa, 3 sierpnia 2011

Z pozycji Ferdka Kiepskiego.Kongres Kobiet krzyczy, że babów za mało w polityce, że rządzą chłopskie układy, itd., itp. Łolaboga! Toż to ja na mszę bym dał, gdyby to sprawiło zamianę ponurych fagasów polityki na ogolone i umyte baby. O ileż estetyczniej by się zrobiło gdyby zniknęły nawiedzone gęby znawców smoleńskich, szujowate pyski harataczy w gałę, mordy jąkatych wieśniaków i  chytre ryjki pseudo-lewaków.
Jakby zestawić tych żałosnych mężów stanu z babami to przegrywają te bidne chłopy do jaja jak nic. Taki Tusku w polemice z Marią Czubaszek wyszedłby na wioskowego głupka i naczelnego dukajłę. Pawlak w zderzeniu z Hanną Bakułą zamknąłby się w sobie ssąc kciuka do końca swego żywota. Wyjątkiem jest tylko Prezes Kaczyński i jego partia, im niepotrzebna żadna inteligentna baba, oni bowiem potrafią, sami z siebie zrobić kompletnych cymbałów.
Pani Środa zastanawiała się dlaczego facety bab nie dopuszczają do polityki. Otóż moim zdaniem powód jest prosty. Facety się boją, bo znają swoje możliwości. Taki mąż opatrznościowy narodu bardzo chętnie otacza się pięknymi i niekoniecznie mądrymi babkami, wymagając od nich jedynie wyglądu. Baba natomiast woli mieć obok siebie chłopa wykazującego przynajmniej elementarne oznaki myślenia, a tego właśnie najbardziej brakuje chłopom politykom.

6 komentarzy:

 1. A gdzie haczyk w tym poście ;-)))?
  Ale generalnie zgadzam się, ojj zgadzam!
  I dlatego wysłuchując coniektórych scysji politycznych, "dialogów" i "rozmów",oglądając debaty itp, mam ochotę zapytać się panów polityków:
  "A zasadził ktoś panu kopa w d...ę?"
  Pozdrawiam cieplutko;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem haczykiem w tym poście;))) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz moje poparcie w najbliższych wyborach ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Założę się, że następnym największym Mężem Stanu będzie KOBIETA! I wcale nie żartuję
  A opis naszej sceny politycznej nadzwyczaj trafny! :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Scenki, polityka i ja, to dwa cholernie różne gatunki literackie:)))
  Iw, mam tylko nadzieję, że nie będzie to Nelly Rokita ;))))

  OdpowiedzUsuń
 6. I dlatego dostałbyś mój głos :)

  OdpowiedzUsuń