niedziela, 20 lutego 2011

Nie wiem o co kamman dookoła.

Dziękówka za wyróż ;) Niestety ostatnio zaniedbałem Bloga ze względu na deficyt czasu. Dlatego ostatnio nie wiem o co kamman dookoła mnie. Praca zapędziła mnie w kierat oderwania od rzeczywistości.
-Nie zauważyłem nawet narodzin nowej supergwiazdy blogowej. Niejaki Jarosław K. wprowadził nową jakość w blogowaniu, nowy kierunek i rewolucyjne metody blogowania. Teraz należy pisać jedynie przemówienia, odezwy, wystąpienia, apele, ody, hymny, i streszczenie audycji z radia „M”.
-Nie zauważyłem powrotu zimy. W tym miejscu apeluję o jak najszybsze utopienie niejakiej obywatelki Marzanny, która jest odpowiedzialna za mróz, śnieg i sól na moim samochodzie.
-Nowe doświadczenia przyćmiły moją zdolność przyswajania tego co dookoła mnie. Otóż postanowiłem nieopatrznie kupić mieszkanie i niespodzianie znalazłem się w jakimś innym wymiarze. Miejscu gdzie cwaniacy nie dorównujący inteligencją rozwielitce chcą mnie zrobić w trąbę. Gdzie szczytem piękna i smaku jest gładź na ścianie, tynk strukturalny i okaflowany wucet.
A agencje nieruchomości ewidentnie „walą w ch..a” (jak powiedział młody człowiek w telewizji Łużyce gdy zamknęli mu Orlika przed nosem).
-Poza tym dwie informacje rzuciły mi się w oczy. Występowały obok siebie i tworzyły jakby całość. Jeden nius oznajmił, że wypijamy (My Polacy) ponad 13 litrów wódki na głowę. Drugi nius oznajmił, że dobre wykształcenie nie jest już gwarantem uzyskania dobrej pracy.
I jak się tu nie napić? ;))))

8 komentarzy:

 1. proponuje: otwórzcie klub wyróżnionych z gerberem w logo:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Rozumiem, że jestem zaproszona na bankiet (czyt. popijawę i ochlaj) z okazji wyróżnienia :))

  Co do kupna mieszkania - może postaraj się kupować Ofertę (przynajmniej u nas jest taka gazeta, gdzie można dodawać bezpłatne ogłoszenia) i sprawdzać oferty bezpośrednie, w agencjach często sprzedają ludzie, którzy już wyczerpali inne możliwości.
  Sama już szukałam i kupowałam lokum - czas poszukiwania u mnie wyniósł ok. roku. Z mieszkaniem może pójść szybciej, ale i tak szykuj się, że nie będzie łatwo!
  O nowej gwieździe blogosfery też już zdążyłam przeczytać i ... westchnąć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I jeszcze jeden news, który mną osobiście wstrząsnął, a może przeoczyłeś. 60% Polaków nie przeczytało w ciągu roku ani jednej kartki A4 tekstu. I nie chodzi tu tylko o to, że książki w ręku nie mieli, ale nawet zwykłego pojedynczego świstka papieru z tekstem.
  Jak żyję świadomie na tym świecie, to nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek wyższe wykształcenie było w tym kraju gwarantem lepiej płatnej pracy. Wiadomość ta jest więc z tzw. dupy.
  Dziś dotarła do mnie wiadomość o blogu Jarka K i Marty K. No nie wiem, może warto wrzucić ich do obserwowanych? :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja rozwazam, czy powinnam te nowa gwiazde blogowiska zlinkowac, czy tez nie... no nie jest latwo podjac taka decyzje;/

  OdpowiedzUsuń
 5. el, a przyłączysz się? ;))))
  iw, oczywiście, że jesteś zaproszona. Łatwo nie jest znaleźć mieszkanko, bo ludzie uwielbiają, czują jakąś wewnętrzną potrzebę a wręcz lubują się w kłamaniu w żywe oczy.
  Riannon, czytelnictwo niedługo wzrośnie w naszym kraju, zbliża się rozliczenie z urzędem skarbowym a PITy to coraz grubsza broszurka;)))))
  Stardust, ja bym wolał je raczej zlinczować;))))

  OdpowiedzUsuń
 6. A tak w ogóle zawrócony może powtórzę komentarz z mojego bloga, bo Ci się należy!!! :))

  Zawrócony - Eeeech!
  Mój Drogi!
  Jak to zwykle u mężczyzny leń Twój pozwala Ci nawet na podważenie własnej inteligencji, zamiast na wywiązanie się z tych paru małych zasad. :)
  Uwielbiam mężczyzn, ale czasem to bym chodziła z bacikiem i wymierzała zasłużone razy!
  Impreza imprezą, ale przekazać wyróżnienie to byś mógł Ty leniu jeden! :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. To zajrzyj na oferty.net I powodzenia! I gratuluję wyróżnienia!!! Ech kibicuję Wam coraz bardziej!

  OdpowiedzUsuń
 8. do newsów o piciu i wykształceniu dorzuć sobie jeszcze informację o tym, że 50% Polaków nie przeczytało w zeszłym roku, żadnej książki i już masz komplet najgorętszych informacji tego tygodnia.

  OdpowiedzUsuń