niedziela, 12 grudnia 2010

Ach ten Mikołaj.

Fajnie dostawać prezenty, nawet od Mikołaja w którego się nie wierzy;) Jednakże w tym roku oprócz fajnych prezentów dostałem coś naprawdę cennego i pięknego. Coś, dzięki czemu te święta nabierają dla mnie sensu. Na to coś składa się parę rzeczy. Na pewno miłość, poczucie więzi i bliskości z ukochaną i to co najważniejsze dla mnie, czyli zalążek poczucia czegoś tylko naszego, wspólnego. Jestem pewien, że ten zalążek rozwinie się z czasem w coś, co nazwiemy naszym domem. A to jest moje marzenie na najbliższy czas. Mikołaj nie powinien przynosić wyłącznie prezentów ale przede wszystkim spełniać marzenia. Z tych wszystkich powodów uważam, że nasza choinka, którą już ubraliśmy, jest najpiękniejsza na świecie. A kto pomyśli inaczej to pokazuję mu język :P


14 komentarzy:

 1. No. Piękna, żywa, zielona choinka.Bogato i gustownie przyozdobiona.Emanuje niepowtarzalnym urokiem po zapaleniu światełek produkcji chińskiej.
  Przebywanie w jej pobliżu powoduje ściskanie w gardle,łzawienie oczu i natychmiastową chęć przytulania.Najlepiej ukochanej osoby (jako podkład muzyczny wszyscy słyszą zarzynane co roku Łajt Krismas.....)
  A jak komuś się nie podoba to ja też w akcie solidarności pokazuję język ;-))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Choinka piękna :) Gorąco życzę spełnienia wszystkiego o czym piszesz i marzysz :) Z ciepłymi pozdrowieniami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo słodka ta choineczka :))!

  OdpowiedzUsuń
 4. czubek mi się najbardziej podoba:) rurzowy:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczuplutka jest! Ładna! A jakie ma duże bombki!
  ;P
  A poważnie to nasza też mieć będzie czerwone bombki!
  ukłony i niech marzenia się spełniają! lala :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Potem, jesli jest ukorzeniona, można ją posadzić w ogródku lub trzymać w doniczce na balkonie i bedzie na następne Świeta, razem z Wami, dziękuje i pozdrawiam ciepło ;))

  OdpowiedzUsuń
 7. No bardzo przyjemnie, kiedy marzenia się spełniają :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Choinka, jak choinka, mnie rozczula to zielone puchate wiaderko :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Potem, jeśli jest ukorzeniona, możecie posadzić ją w ogródku lub w doniczce na balkonie i będzie jak znalazł na następne Święta, może nawet większa...
  Dzięki, i pozdrawiam także ciepło ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Choinka wymiata! Trzeba było zobaczyć naszą pierwszą choinkę w nowym domu. Wszyscy pękali ze śmiechu i nazywali ja badylem. A my ja kochaliśmy, bo to była ta pierwsza, na swoim. Po świętach wysadziliśmy ją do ogrodu i teraz jest przepięknym wielkim drzewem.
  I trzymam kciuki za ów zalążek, niech się rozwija zdrowo :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajne drzewko, ale podstawka rządzi :-)
  a zalążek niech rośnie !

  OdpowiedzUsuń